Fototapeta

Twoje mieszkanie ma szansę nabrać niepowtarzalnego klimatu. Za pomocą dobrze dobranej fototapety na wymiar możesz wizualnie powiększyć lub zmniejszyć pomieszczenie, ocieplić jego klimat lub po prostu wyrazić swoje JA. Rozejrzyj się na naszej stronie i wybierz dowolne zdjęcie odpowiadające Twoim potrzebom. Możesz wykorzystać ponad 20 milionów gotowych propozycji zdjęć i grafik Fotolia, a także nasze unikatowe wzory pochodzące z archiwów muzealnych lub bezpośrednio od artystów. Istnieje również możliwość przesłania nam swojego ulubionego zdjęcia lub grafiki i realizacji jej jako dowolny produkt z naszej oferty.

Dzięki zastosowaniu technologii lateksowej HP Latex nasze produkty charakteryzują się wysoką odpornością na czynniki atmosferyczne, światło UV, wodę, ścieranie oraz blaknięcie. Nasze fototapety są bezwonne i nie uwalniają toksycznych substancji, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Produkowane przez nas fototapety posiadają certyfikaty nieszkodliwości dla ludzi. 

FOTOTAPETY PRODUKUJEMY „NA ZAKŁADKĘ”. SPRAWDŹ PRZED POŁOŻENIEM NA ŚCIANIE.

RODZAJE FOTOTAPET:

Fototapeta lateksowa Blue LATEX

Gładki papier lateksowy, specjalnie wzmacniany, dzięki czemu nie przepuszcza kleju. Matowy, lekko satynowany, wodoodporny. Przyjazny w procesie montażu na ścianie. Instalacja z wykorzystaniem standardowych narzędzi do tapetowania (konieczność dokupienia kleju do fototapety).

Gramatura 212 g/m2
Maksymalna szerokość brytu 133 cm (fototapety o większej szerokości będą podzielone na równe pionowe części)

fototapeta lateksowa

pdfInstrukcja klejenia
fototapety lateksowej [PDF]

Fototapeta BLUE NW

Fototapeta papierowa powlekana PCW na podkładzie fizelinowym. Szybkoschnąca i o fotorealistycznej jakości zadruku. Tłoczona powierzchnia wykończona w lekkim połysku. Dostępna jako:

fototapeta sand – drobny piasek

Posiada atest niepalności B1. Przeznaczona do aplikacji na ściany za pomocą standardowych narzędzi do kładzenia tapet.

Zastosowanie dla pokrycia nierównych powierzchni. Wymaga mocnego kleju do tapet (najlepiej klej gotowy, nie w proszku do rozrabiania wodą). Fototapety trudniejsze w aplikacji, klej powinien być zaaplikowany tylko na ścianę.

Gramatura 350 g/m2
Maksymalna szerokość brytu 126 cm (fototapety o większej szerokości będą podzielone na równe pionowe części)

fototapeta lateksowa

pdfInstrukcja klejenia
fototapety sand NW [PDF]

Fototapeta HP PCV free

Bardzo gładka fototapeta papierowa. Nie zawiera PCV, dzięki czemu ma właściwości oddychające. Fototapety te przeznaczone są do samodzielnego montażu, posiadają zaaplikowaną warstwę kleju, dzięki czemu ich montaż może się odbyć bez konieczności zaangażowania fachowców. Klej aktywuje się i potem bez problemu usuwa za pomocą wody.

Matowa, trwała, odporna na blaknięcie, ognioodporna (klasa A_).

Gramatura 176 g/m2
Maksymalna szerokość brytu 133 cm (fototapety o większej szerokości będą podzielone na równe pionowe części)

fototapeta lateksowa

Fototapeta flizelinowa - Blue FLIZELINA

Gładka fototapeta flizelinowa. Powstała z połączenia, za pomocą polimerów, specjalnej celulozy z włókniną. Nie zawiera PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego.
Przeznaczona do aplikacji na ściany za pomocą standardowych narzędzi do kładzenia tapet. Fotorealistyczna jakość zadruku w technologii lateksowej.

- klasa ochrony przeciwpożarowej zgodnie z normą DIN EN 13501-1 - PDF
- możliwość zalaminowania folią matową lub połyskującą
- oddychająca
- łatwa do usunięcia bez pozostawiania śladów po zakończeniu eksploatacji
- atest higieniczny PZH - PDF
- certyfikat Oeko-Tex 100 - PDF
- oznaczenie CE - PDF

Gramatura 220 g/m2
Maksymalna szerokość brytu 145 cm (fototapety o większej szerokości będą podzielone na równe pionowe części)

fototapeta lateksowa

pdfInstrukcja klejenia
fototapety flizelinowej [PDF]