Firma

Istniejemy na rynku od 9 lat i przez ten czas udało nam się wspólnie stworzyć firmę, która jest synonimem sukcesu w branży. Od samego początku wyróżnikiem naszego działania była jakość i bezkompromisowość w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań. Dlatego dziś jesteśmy w stanie zaoferować kompletną usługę dla najbardziej wymagających klientów.

Drukujemy ponad 6.000 m2 powierzchni na dobę w systemie trzyzmianowym. Jakość, zgodność i powtarzalność wydruków gwarantują starannie opracowane narzędzia i procedury. Nasz park maszynowy został zaplanowany w ten sposób, aby najefektywniej pracować zarówno dla dużych ponadregionalnych korporacji, jak i dla lokalnych, często niewielkich firm. Kluczem do sukcesu jest dopasowanie do potrzeb każdego klienta.

Za przygotowanie materiałów odpowiada dział DTP oraz zespół freelancerów wspomagających stronę kreatywną. Za końcowy etap produkcji odpowiada przygotowalnia, hala montażowa i magazynowa oraz prototypownia. Dzięki własnej powierzchni magazynowej przygotowane materiały mogą być przechowywane u nas i następnie na Państwa zlecenie wysłane we wskazane miejsce w odpowiednim terminie.

W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie produkcja artykułów dekoracyjnych wnętrz tj. fototapety, fotorolety i obrazy jest bezpieczna dla Państwa, gdyż zastosowana przez bluecanvas.pl technologia druku lateksowego posiada certyfikaty międzynarodowych instytucji badawczych potwierdzających spełnienie najsurowszych norm bezpieczeństwa dotyczących zdrowia. 

Wydruk fototapety

Całość łańcucha produkcyjnego i logistycznego w naszej firmie jest kontrolowana przez system informatyczny Power Media Work Center. To unikatowe rozwiązanie pozwala dokładnie zaplanować każde zlecenie i na bieżąco informować klienta o postępie prac. Zarządzanie czasem ma kluczowe znaczenie dla naszej relacji z Państwem.

  • Wysoka jakość produktów
  • Najlepsze standardy osługi klienta

NAGRODY:

III Miejsce w konkursie Pracodawca Organizator Pracy Bezpiecznej

Pracodawca Organizator Pracy Bezpiecznej