Zmień stare zdjęcie w obraz

Niemal każdy z nas ma w swoich zbiorach stare, archiwalne zdjęcia przedstawiające kawałek historii naszych rodzin i przodków. Czas nie wpływa korzystnie na kondycję tych fotografii, a często mają one dla nas ogromną wartość emocjonalną i sentymentalną.

Obrazy w stylu retro, czarno-białe lub w sepii są częstym elementem stosowanym w nowoczesnym wnętrzarstwie. Dobrym pomysłem jest wykorzystanie własnych, unikatowych, archiwalnych fotografii do wystroju mieszkania, kawiarni czy biura.
Oferujemy renowację zniszczonych zdjęć i ich wydruk na wysokiej jakości płótnie canvas. Taki gotowy do powieszenia obraz na pewno będzie też doskonałym prezentem dla naszych rodziców, dziadków i babć.

Archiwalne zdjęcia na płótnie

Przyślij nam swoje stare, zniszczone zdjęcia, a my poddamy je całkowitej renowacji i dostarczymy Tobie gotowy do powieszenia obraz wydrukowany na płótnie.

Odrestaurowanie zniszczonej fotografii obejmuje:
- oczyszczenie zdjęcia z wszelkiego rodzaju kurzu, rys, zagnieceń i zabrudzeń;
- poprawę kontrastu i ostrości
- rekonstrukcję ubytków.

Stare zdjęcie przed renowacjąStara fotografia na obrazie

Boki obrazu są estetycznie zadrukowane, całość naciągnięta jest na drewnianą ramę (tzw. blejtram), dzięki czemu produkt jest gotowy do powieszenia.

zadrukowane boki obrazu

drewniana rama

 

Renowacja każdego zdjęcia jest wyceniana indywidualnie, w zależności od stopnia zniszczenia fotografii, po przesłaniu nam materiału do obróbki graficznej.
Dodatkowe informacje można uzyskać pisząc na nasz adres biuro@bluecanvas.pl.

 

Tak opracowane stare fotografie mogą też stanowić wspaniały oryginalny materiał na fototapety do biura, kancelarii a może też domowej biblioteczki. Nadasz tym pomieszczeniom niepowtarzalnego indywidualnego charakteru i klimatu. Fototapety te nie będą już tylko martwymi zdjęciami ale też sentymentalną podróżą.