Przedwojenny Gdańsk

FAQ

Potrzebujesz pomocy?
Przedwojenny Gdańsk

Na mocy naszej współpracy z Muzeum Historycznym Miasta Gdańska, prezentujemy zbiór fotografii przedwojennego Gdańska, pochodzących z archiwów placówki. Dzięki temu jawi się możliwość zamówienia ich w formie reprodukcji na wszystkich podłożach z naszej oferty, jako elementy dekoracyjne do domu: fototapeta, plakat, obraz na dibondzie, obraz...

Na mocy naszej współpracy z Muzeum Historycznym Miasta Gdańska, prezentujemy zbiór fotografii przedwojennego Gdańska, pochodzących z archiwów placówki. Dzięki temu jawi się możliwość zamówienia ich w formie reprodukcji na wszystkich podłożach z naszej oferty, jako elementy dekoracyjne do domu: fototapeta, plakat, obraz na dibondzie, obraz na płótnie, obraz na PCV, obraz na pleksi czy nawet na szkle.

Pierwsza serii fotografii, udostępnionej przez MHMG, pochodzi z teki pod tytułem "Alt Danzig". Teka zaostała wydana przez spadkobierców gdańskiego artysty-fotografa Roberta Theodora Kuhna rok po jego śmierci. Teka została wydana w 1901 roku, pod patronatem Zachodniopruskiego stowarzyszenia Architektów i Inżynierów w Gdańsku. Na fotografiach można zobaczyć budowle Starego Gdańska wraz z ich detalami architektonicznymi.

ROZWIŃ

Przedwojenny Gdańsk 

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 87 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 87 elementów