Adrianna Wolszon

FAQ

Potrzebujesz pomocy?
Adrianna Wolszon

Pasjonatka, która fotografuje po prostu dla przyjemności...Uwielbia magiczne miasto Gdańsk po zmierzchu, urocze uliczki starego miasta w świetle latarni.

Adrianna Wolszon 

Podkategorie

  • Gdańsk

    Gdańsk w obiektywie Adrianny Wolszon to niezapomniany spacer po mieście nocą, ale nie tylko. Artystka przedstawia nam też świetnie uchwycone panoramy Gdańska oraz klimatyczne czarno-białe fotografie gdańskiej starówki.
  • Sycylia

    Fotografie Adrianny Wolszon ilustrujące podróż autorki po Sycylii to doskonały pomysł na oryginalną fototapetę lub obraz na ścianę. Fototapety Sycylia to przede wszystkim gorący śródziemnomorski klimat, Wyspa Słońca od wieków fascynuje egzotyką, bogactwem zabytków i krajobrazami, które stały się natchnieniem dla wielu artystów i fotografów.

    Większą część Sycylii zajmują wyżyny i góry, nad którymi dominuje masyw Etny, jednego z największych wulkanów na świecie. Intrygujący  powulkaniczny krajobraz wokół Etny okazał się doskonałą inspiracją do wykonania kadrów, które mogą Państwo zamówić w postaci fototapet, obrazów czy też foto rolet.

    Wysokiej jakości wydruki do wnętrz od bluecanvas.pl

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 107 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 107 elementów