Anna Granat

FAQ

Potrzebujesz pomocy?
Anna Granat

Interesuję się fotografią od kilku lat. Z natury jestem optymistką widzącą w świecie tylko piękno. To podejście staram się pokazywać na moich zdjęciach. Fotografia to nie tylko moje hobby, ale także mój sposób patrzenia na świat. Trzymając aparat widzę więcej, skupiam się na chwili obecnej i jedna myśl pojawia się w mojej głowie: &...

Interesuję się fotografią od kilku lat. Z natury jestem optymistką widzącą w świecie tylko piękno. To podejście staram się pokazywać na moich zdjęciach. Fotografia to nie tylko moje hobby, ale także mój sposób patrzenia na świat. Trzymając aparat widzę więcej, skupiam się na chwili obecnej i jedna myśl pojawia się w mojej głowie: „jak ten moment uwiecznić najlepiej”.

Na co dzień pracuję za biurkiem jako księgowa, a fotografia to dla mnie przygoda. Z aparatem chętniej poznaję wszystko, co nowe, zarówno miejsca, osoby, a także różne wydarzenia.

Moje zdjęcia umieszczam na blogu: http://granatowafotografia.blogspot.com oraz na FB: https://www.facebook.com/granatowafotografia?ref=aymt_homepage_panel

ROZWIŃ

Anna Granat 

Podkategorie

 • Norwegia
 • Polska
 • Portugalia
 • Podlasie
 • Teneryfa

  Teneryfa na obrazach i fototapetach - niezwykle malownicze, piaszczyste plaże, zielone palmy, a w tle wiecznie ośnieżony szczyt wulkanu Teide. Z pewnością takie wspomnienia z wakacji na Teneryfie chcielibyśmy zachować na dłużej na swoich ścianach.

  Poniżej kadry uchwycone przez Annę Granat podczas wyprawy artystki na Teneryfę. Polecamy!
 • Tromso - Norwegia

  Tromsø to największe miasto w Północnej Norwegii. Stanowi także jedno z najlepszych miejsc do obserwacji i podziwiania niezwykłego zjawiska, jakim jest zorza polarna. Zachwycą nas także niezwykle malownicze zabudowania.

  Czy warto sprawić sobię fototapetę z Tromso? Zapraszamy do obejrzenia propozycji od Anny Granat - zorza polarna, renifery, architektura Sammaroya, cudowne zachody słońca - czyli kwintesencja regionu Tromso.
 • Warszawa - Anna Granat

  Warszawa - fototapety, obrazy, plakaty - wybierz wśród zdjęć autorstwa Anny Granat (Granatowa Fotografia). Malownicza panorama Warszawy, pomnik warszawskiej syrenki, czy zabytkowe filtry warszawskie to doskonałe propozycje dekoracji ściennych nie tylko dla biur podróży czy urzędów.
na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 153 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 153 elementów