Maciej Wolański

FAQ

Potrzebujesz pomocy?
Maciej Wolański

Redakcja JETzone.pl istnieje na rynku lotniczym od 2006 roku. JETzone organizuje wystawy fotograficzne, których tematem jest lotnictwo Sił Zbrojnych RP. Jako partner Airshow Radom 2009, 2011, 2013, JETzone zaprezentował największe ekspozycje zdjęciowe na pokazach. W latach 2010-2014 ekspozycja, która jest stale modyfikowana, gościł...

Redakcja JETzone.pl istnieje na rynku lotniczym od 2006 roku. JETzone organizuje wystawy fotograficzne, których tematem jest lotnictwo Sił Zbrojnych RP. Jako partner Airshow Radom 2009, 2011, 2013, JETzone zaprezentował największe ekspozycje zdjęciowe na pokazach. W latach 2010-2014 ekspozycja, która jest stale modyfikowana, gościła na najważniejszych i największych imprezach lotniczych w Polsce.

Dzięki bardzo dobrej współpracy z lotnictwem Wojska Polskiego, JETzone ma okazję wykonać wiele reportaży dotyczących polskiego lotnictwa wojskowego, w tym zdjęcia w powietrzu, a także sesje air-to-air śmigłowców, samolotów transportowych oraz bojowych. Wszystkie wykonywane przez JETzone zdjęcia można zakupić w trakcie trwania wystaw fotograficznych.

Maciej Wolański, założyciel i redaktor naczelny JETzone, autor zdjęć. Inżynier Budownictwa, od lat interesujący się lotnictwem i fotografią, skutecznie łącząc obydwie pasje. Zimą nie odstawia aparatu i zakłada narty. Fotograf Paraolimpijskiej Reprezentacji Polski na zimowych igrzyskach w Soczi.

ROZWIŃ

Maciej Wolański 

Podkategorie

  • Lotnictwo

    Dzięki naszej współpracy z portalem Jetzone.pl, prezentujemy pierwszą galerię fotografii lotniczej. Zdjęcia przedstawiają samoloty wojskowe, myśliwce, śmigłowce, odrzutowe, transportowe w ich naturalnym środowisku. Wszystkie fototgrafie wykonane są przez załozyciela i redaktora naczelnego Jetzone.pl - P. Macieja Wolańskiego.

    Zdjęcia lotnicze w tym wykonaniu charakteryzują się bardzo wysoką jakością oraz ciekawymi kadrami. Dzięki pasji Pana Macieja i współpracy z lotnictwem Wojska Polskiego jawi się szansa zamówienia pięknych zdjęć lotniczych jako elementy dekoracyjne do domu: fototapeta, obraz (na płótnie, na PCV, na pleksi, na aluminium, na szkle), naklejka (na ścianę, na lodówkę, na laptopa).

na stronę
Pokazuje 19 - 36 z 37 elementów
Pokazuje 19 - 36 z 37 elementów