Marsija

FAQ

Potrzebujesz pomocy?
Marsija

Marsije mieliśmy okazję poznać od strony jej działalności muzycznej w Loco Star, ale i wielu ciekawych projektach (Novika, Fox, Smolik, Silver Rocket). Na scenie jest znana już od wielu lat, jednak od stosunkowo niedługiego okresu, mamy okazję obcować również z innym talentami gdańskiej artystki. Jako ilustratorka-rysownik miała okazję za...

Marsije mieliśmy okazję poznać od strony jej działalności muzycznej w Loco Star, ale i wielu ciekawych projektach (Novika, Fox, Smolik, Silver Rocket). Na scenie jest znana już od wielu lat, jednak od stosunkowo niedługiego okresu, mamy okazję obcować również z innym talentami gdańskiej artystki. Jako ilustratorka-rysownik miała okazję zaprezentować się w choćby w "Patka i Pepe" czy projektując oprawę graficzną dla swoich wydawnictw. Marsija rysuje również krótkie formy komiksowe, pełne specyficznego poczucia humoru potwierdzającego jej dystans do świata.

W Katalogu Exclusive kilka prac spod ręki Marsiji, zapraszamy do zbadania. Jeśli zaś jeszcze nie mieliście okazji usłyszeć Loco Star, gorąco polecamy!

ROZWIŃ

Marsija 

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów