Plakaty miasta świata

FAQ

Potrzebujesz pomocy?
Plakaty miasta świata

Plakaty przedstawiające grafiki i zdjęcia największych miast na świecie, charakterystyczne obiekty architektoniczne, panoramy miast... W tym katalogu znajdziesz plakaty z widokiem na Wieżę Eiffla, londyński Tower Bridge czy Statuę Wolności. Plakat mimo dużej konkurencji (PCV, aluminim) jest ciągle chętnie wybierany jako element dekoracyjny do bi...

Plakaty przedstawiające grafiki i zdjęcia największych miast na świecie, charakterystyczne obiekty architektoniczne, panoramy miast... W tym katalogu znajdziesz plakaty z widokiem na Wieżę Eiffla, londyński Tower Bridge czy Statuę Wolności. Plakat mimo dużej konkurencji (PCV, aluminim) jest ciągle chętnie wybierany jako element dekoracyjny do biura i do mieszkań prywatnych.

Najwyższa jakość wydruku od sprawdzonego producenta plakatów.

Istnieje możliwość dokupienia ramki aluminiowej (czarnej, białej lub srebrnej), dostępnej w trzech rozmiarach: 30 x 40 cm, 50 x 70 cm, 70 x 100 cm.


KUP RAMKĘ

ROZWIŃ

Plakaty miasta świata 

Podkategorie

 • Plakaty Nowy Jork
  Plakaty z widokiem na Nowy Jork, elementy dekoracyjne do mieszkania owiane wręcz kultem. Statua Wolności, charakterystyczne żółte taksówki czy Manhattan z lotu ptaka - sprawdź nasze propozycje do salonu.

  Plakaty na wymiar, najwyższa jakość wydruku od sprawdzonego producenta.
 • Plakaty Paryż
  Paryż na plakacie, kultowe miejsca francuskiej stolicy wydrukowane na wysokiej jakości papierze plakatowym. Wieża Eiffla, Pola Elizejskie czy francuska modelka - sprawdź nasze propozycje na plakat do przedpokoju czy jadalni.

  Plakat na wymiar, najwyższa jakość wydruku od sprawdzonego producenta dekoracji do wnętrz.
 • Plakaty Londyn
  Londyn na plakacie, kultowe obiekty architektoniczne na Twojej ścianie. Angielska stolica z jej Big Benem, Tower Bridge czy czerwonymi autobusami świetnie się nadaje na reprodukowanie w formie plakatu.

  Plakat na wymiar z londyńskim klimatem, zamów dekorację do mieszkania.
 • Plakaty Wenecja
  Plakat z widokiem na Wenecję, włoskie miasto i jego zachwycające zakątki z pewnością godnie zaprezentują się w kuchni, jadalni czy salonie. Plakat z weneckimi mostami, gondolami czy pełnymi uroku uliczkami, to jest ten trop!

  Plakat na wymiar od sprawdzonego producenta. Najwyższa jakość wydruku!
 • Plakaty Rzym
  Plakat z ciekawym widokiem na Rzym może przyzdobić i dodać uroku praktycznie każdemu wnętrzu. Piękna panorama włoskiego miasta czy klimatyczne uliczki o zmroku... W tym katalogu przygotowaliśmy wzory przedstawiające kultowe obiekty stolicy Włoch.

  Najwyższa jakość wydruku od sprawdzonego producenta plakatów.
 • Plakaty Piza
  W tym katalogu przygotowaliśmy propozycje zdjęć na plakaty, przedstawiających Pizę. To urokliwe włoskie miasto znane jest głównie z krzywej wieży, jednak z pewnością ciekawych kadrów na plakat znajdzie się tu o wiele więcej.

  Plakat z widokiem na Pizę, ciekawy wystrój do mieszkania.
 • Plakaty Dubaj
  Dubaj jest jednym z najprężniej rozwijających się miast na świecie, jego architektura nawiązuje klimatem do największych metropolii i z reguły ukazana jest na tle niebieskiego i jasnego nieba. Taki klimat. Hotel w kształcie żagla czy wyspa - palma z pewnością dopasują się do nowoczesnego wnętrza.

  Plakat z widokiem na Dubaj. Najwyższa jakość wydruku od sprawdzonego producenta dekoracji do mieszkania.
 • Plakaty Barcelona
 • Plakaty Amsterdam