Plakaty hobby

FAQ

Potrzebujesz pomocy?
Plakaty hobby

W Katalogu Plakaty Hobby przygotowaliśmy kolekcje zdjęć i grafik nawiązujących do podstawowych dziedzin, którymi się pasjonujemy: muzyka, taniec, sporty ekstremalne, sporty zimowe, nurkowanie, piłka oraz żeglarstwo. Piękna para w zmysłowym tańcu czy podwodne głębiny na plakacie z pewnością sprawdzą się jako element dekoracyjny do salonu, sy...

W Katalogu Plakaty Hobby przygotowaliśmy kolekcje zdjęć i grafik nawiązujących do podstawowych dziedzin, którymi się pasjonujemy: muzyka, taniec, sporty ekstremalne, sporty zimowe, nurkowanie, piłka oraz żeglarstwo. Piękna para w zmysłowym tańcu czy podwodne głębiny na plakacie z pewnością sprawdzą się jako element dekoracyjny do salonu, sypialni i wielu pomieszczen w domu.

Najwyższa jakoś druku od sprawdzonego producenta plakatów.

Istnieje możliwość dokupienia ramki aluminiowej (czarnej, białej lub srebrnej), dostępnej w trzech rozmiarach: 30 x 40 cm, 50 x 70 cm, 70 x 100 cm.


KUP RAMKĘ

ROZWIŃ

Plakaty hobby 

Podkategorie

 • Plakaty muzyka
  Plakat w klimacie muzycznym najlepsze lata ma już, zdaje sie, za sobą. W latach 90-tych większość z nastolatków masowo zamawiała plakaty z zespołami czy muzykami. W tym katalogu tego nie znajdziesz, za to przygotowaliśmy grafiki i zdjęcia inspirowane klimatem muzycznym.

  Plakat w klimacie muzycznym, dodatek do salonu czy przedpokoju. Zapraszamy do sprawdzenia!
 • Plakaty taniec
  W tym katalogu przygotowaliśmy kilka propozycji wzorów na plakat, z widokiem na tańczących ludzi. Młoda dziewczyna w nowoczesnym tańcu, a może baletnica? Zapraszamy do sprawdzenia, plakaty nadal są wykorzystywane jako dodatek i dekoracja do mieszkania.

  Najwyższa jakość wydruku od sprawdzonego producenta plakatów.

 • Plakaty sporty ekstremalne
  Plakat z widokiem na sporty ekstremalne. Motory w powietrzu, brawurowe akcje na wodzie czy skomplikowane triki rowerowe... to świetne i dynamiczne kardry, które z pewnością sprawdzą się na plakacie. Zarówo w przestrzenich prywatnych, jak i miejscach publicznych - np. w warsztacie samochodowym czy klubie fitness.

  Plakat na wymiar, sprawdź ofertę producenta dekoracji do domu.
 • Plakaty sporty zimowe
  W tym katalogu przygotowaliśmy zdjęcia przedstawiające sporty zimowe z ich atrybutami. Znajdziesz tu inspiracje na plakat: naciarza w akcji, łyżwiarkę figurową podczas piruetu czy snowboardzistę na tle nieba.

  Plakat na wymiar - najwyższa jakość wydruku sprawdzonego producenta dekoracji do domu.
 • Plakaty nurkowanie
  Podwodny świat na plakacie, kolorowe ryby i tajemnicza głębia oceanu. W tym katalogu przygotowaliśmy zdjęcia dla fanatyków nurkowania, choć nie tylko. Plakat z takim widokiem może znaleźć wielu sympatyków, sprawdzi się jako dekoracja do mieszkania, ale i do biura czy na basen.

  Plakat na wymiar od producenta, najwyższa jakość wydruku.
 • Plakaty piłka nożna
  Piłka nożna ma wielu zwolenników, głównie wśród panów, dlatego plakaty z motywami futbolowymi są często zamawiane dla nich na prezent. Boiskowe klimaty, trybuny, akcja pod bramką, piłkarskie barwy... To wszystko w tym właśnie katalogu!

  Plakat na wymiar, najwyższa jakość wydruku od sprawdzonego producenta.
 • Plakaty żeglarstwo
  Plakat z motywem żeglarskim - napięte żagle, wiatr we włosach i szum fal. Tego typu widoki są dość uniwersalne i sprawdzone, dlatego są często zamawiane i instalowane praktycznie we wszystkich pomieszczeniach mieszkania.

  Plakaty na wymiar, najwyższa jakość druku od sprawdzonego producenta.