Fototapety do kuchni

FAQ

Potrzebujesz pomocy?
Fototapety do kuchni

Fototapety w kuchni instalowane są najczęściej w przestrzeni między szafkami, często za szkłem. Niewątpliwie jest to niezwykle efektowny sposób na dekorację przestrzeni kuchennej. Pamiętajmy jednak, że jeśli fototapeta nie jest przykryta szkłem, a znajduje się w pobliżu kuchenki lub zlewozmywaka  warto ją dodatkowo zabezpieczyć lamin...

Fototapety w kuchni instalowane są najczęściej w przestrzeni między szafkami, często za szkłem. Niewątpliwie jest to niezwykle efektowny sposób na dekorację przestrzeni kuchennej. Pamiętajmy jednak, że jeśli fototapeta nie jest przykryta szkłem, a znajduje się w pobliżu kuchenki lub zlewozmywaka  warto ją dodatkowo zabezpieczyć laminatem i zastosować klej do tapet dedykowany do pomieszczeń wilgotnych. Pozwoli to uchronić ją przed zabrudzeniami i odklejaniem się od ściany.

Ale czy fototapeta w kuchni to tylko wąski pasek pomiędzy szafkami? Zdecydowanie nie :) Doskonałym pomysłem jest umieszczenie fototapety w pobliżu stołu jadalnego. W tym miejscu świetnie sprawdzą się motywy z wąskimi uliczkami z widokiem na romantyczne kawiarenki lub fototapeta z motywem ziaren kawy czy ciekawą sentencją na smakowitym tle. Tak naprawdę, jeśli chodzi o dekorację ścian w kuchni ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.

Z powodzeniem można wykorzystać fototapety na frontach szafek kuchennych. Takie rozwiązanie pozwoli tanim kosztem odrestaurować podniszczone meble oraz nadać kuchni załkowicie nowy i oryginalny charakter.

ZOBACZ TEŻ: FOTOTAPETY KULINARNE

ROZWIŃ

Fototapety do kuchni 

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 324 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 324 elementów