Naklejki miasta świata

FAQ

Potrzebujesz pomocy?
Naklejki miasta świata

Wzory przedstawiające obiekty architektoniczne miast świata są jednymi z najczęściej wybieranych podczas dekorowania mieszkania. Most Brooklinski czy panorama Manhattanu, Wieża Eiffla, a może Krzywa Wieża w Pizie?
Wszystkie wzory w tym katalogu sprawdzą się jako ciekawy wystrój mieszkania, np. naklejka ścienna w salonie, naklejka magnetyc...

Wzory przedstawiające obiekty architektoniczne miast świata są jednymi z najczęściej wybieranych podczas dekorowania mieszkania. Most Brooklinski czy panorama Manhattanu, Wieża Eiffla, a może Krzywa Wieża w Pizie?
Wszystkie wzory w tym katalogu sprawdzą się jako ciekawy wystrój mieszkania, np. naklejka ścienna w salonie, naklejka magnetyczna w kuchni czy np. klasyczna naklejka, jako okleina do mebli w pokoju nastolatka.
Wzory podzieliliśmy wg miast: Nowy Jork, Paryż, Londyn, Wenecja, Rzym, Piza, Dubaj, dlatego bez trudu odnajdziesz ciekawy motyw do Twojego mieszkania z widokiem na najciekawsze miejsca na ziemi.

ROZWIŃ

Naklejki miasta świata 

Podkategorie

 • Naklejki Nowy Jork

  W Katalogu Naklejki Nowy Jork przygotowaliśmy set zdjęć i grafik z widokiem na miasto, które nigdy nie śpi. Piękna panorama Manhattanu, Statua Wolności czy Most Brooklinski to wzory, które sprawdzą się jako drobna dekoracja - jako naklejka magnetyczna na lodówkę, naklejka na laptopa czy na ścianę.

  Tani sposób na odświeżenie wnętrza, najwyższa jakość wydruku.

 • Naklejki Paryż

  W Katalogu Naklejki Paryż przygotowaliśmy serię zdjęć i grafik przedstawiających najsłynniejsze miejsca i budynki francuskiej stolicy. Są to sprawdzone motywy dekoracyjne, które umieszczone na ścianie jako naklejka dodadzą wnętrzu stylu i klimatu. Świetnie prezentują się jako naklejka magnetyczna na lodówkę, np. jako pionowy kadr na Wieżę Eiffla.

  Tani i prosty sposób na odświeżenie wnętrza, najwyższa jakość wydruku.

 • Naklejki Londyn

  W Katalogu Naklejki Londyn przygotowaliśmy set grafik i zdjęć w angielskim stylu, które świetnie się sprawdzą jako drobne elementy dekoracyjne do mieszkania. Angielska flaga, Big Ben czy Clock Tower to uznane motywy, świetnie zagrają jako naklejka magnetyczna na lodówkę, naklejka na ścianę czy na laptopa.

  Prosty sposób na tanie odświeżenie wnętrza.

 • Naklejki Wenecja

  W Katalogu Naklejki Wenecja przygotowaliśmy grafiki i zdjęcia przedstawiające kultowe włoskie miasto - mekkę romantycznych wypadów, pysznej kuchni i klimatycznych zakątków. Ciekawe kadry z Wenecji są często wybierane i zamawiane jako naklejka na lodówkę, naklejka na ścianę czy nawet na laptopa.

  Naklejka na ścianę - prosty i tani sposób na odświeżenie wnętrza.

 • Naklejki Rzym

  W Katalogu Naklejki Rzym czekają na Was zdjęcia z widokiem na Rzym. Bogata architektura, włoski styl - idealne motywy na naklejkę magnetyczną na lodówkę czy na laptopa. Sporo kadrów przedstawiających romantyczne zakątki i uliczki sprawdzi się również jako naklejka na ścianę.

  Włoskie dodatki w Twoim wnętrzu - naklejka od srawdzonego producenta.

 • Naklejki Piza

  Naklejki z widokiem na kultowe obiekty architektoniczne, sprawdzona dekoracja do wnętrza. Krzywa wieża w Pizie z pewnością zagra jako naklejka na ścianę czy na laptopa, jednak top sellerem jest  naklejka magnetyczna na lodówkę.

  Sprawdzony sposób na tanie odświeżenie wnętrza, najwyższa jakość wydruku od sprawdzonego producenta naklejek.

 • Naklejki Dubaj

  Naklejki z widokiem na wiecznie zmieniający się Dubaj - z jego palmą na Zatoce Perskiej czy hotelem w kształcie żagla. Nowoczesna architektura, z której słynie, doskonale gra jako drobny element dekoracyjny - np. jako naklejka magnetyczna na lodówkę, naklejka klasyczna na laptopa czy drobne dodatki jako naklejka ścienna.

  Najwyższa jakość wydruku, od sprawdzonego producenta naklejek.

 • Naklejki Barcelona
 • Naklejki Amsterdam