Naklejki hobby

FAQ

Potrzebujesz pomocy?
Naklejki hobby

Naklejka ze zdjęcia przedstawiającego hobby, to produkt, który może znaleźć zastosowanie w kilku pomieszczeniach Twojego domu. Sporty ekstremalne sprawdzą się np. jako naklejka ścienna w pokoju młodego wyczynowca albo naklejka na jego laptopa. Para w tańcu wydrukowana jako naklejka ścienna może być świetnym elementem uzupełniającym wystr&...

Naklejka ze zdjęcia przedstawiającego hobby, to produkt, który może znaleźć zastosowanie w kilku pomieszczeniach Twojego domu. Sporty ekstremalne sprawdzą się np. jako naklejka ścienna w pokoju młodego wyczynowca albo naklejka na jego laptopa. Para w tańcu wydrukowana jako naklejka ścienna może być świetnym elementem uzupełniającym wystrój Twojego salonu, zaś wzór z widokiem na nurkowanie może być atrakcyjną ozdobą lodówki, jako naklejka magnetyczna.

Wzory podzieliliśmy wg kategorii: taniec, sporty ekstremalne, sporty zimowe, nurkowanie, piłka nożna, żeglarstwo, dlatego bez trudu odnajdziesz ciekawy motyw do Twojego mieszkania.

ROZWIŃ

Naklejki hobby 

Podkategorie

 • Naklejki muzyka

  W tym katalogu zebraliśmy wzory szeroko inspirowane muzyką. Nutki, grafiki z muzykami, instrumenty... Świetnie zagrają jako naklejka ścienna w salonie, pokoju nastolatka. Warta rozważenia jest również instalacja jako naklejka magnetyczna w kuchni czy naklejka na laptopa.

  Najwyższa jakość wydruku, od sprawdzonego producenta.

 • Naklejki taniec

  W Katalogu naklejki taniec zebraliśmy grafiki i zdjęcia przedstawiające wszystko, co kojarzy się z tańcem. Dostojne figury, piekne ciała splecione w romantycznym flamenco oraz atrybuty tancerzy - takie wzory sprawdzą się jako naklejka ścienna - dodatek do sypialni czy pokoju nastolatki.

  Prosty montaż, najwyższa jakość wydruku - od sprawdzonego producenta naklejek.

 • Naklejki sporty ekstremalne

  Sporty ekstremalne - naklejka ścienna z widokiem na te sporty, gdzie adrenalina jest wręcz wyczuwalna. Motocross, wspinaczka, surfing, skoki ze spadochronem... Naklejka na ścianę sprawdzi się w pokoju nastolatka, ale i np. w skate shopie, dodając charakteru i męskiego stylu.

  Najwyższa jakość wydruku, naklejka ścienna od sprawdzonego producenta naklejek.

 • Naklejki sporty zimowe

  Naklejki ścienne z widokiem na sporty zimowe - narciarstwo, snowboard czy łyżwiarstwo figurowe. Drobny dodatek do pokoju pasjonata, sprawdzi się również w miejscach publicznych - sklepach i obiektach tematycznych. Prosty montaż sprawia, iż naklejka ścienna jest bardzo cenionym produktem, szczególnie wtedy, gdy poszukujemy taniego sposobu na odświeżenie wnętrza.

 • Naklejki nurkowanie

  Podowdny świat kryje wiele tajemnic, ciekawych kolorów, przedziwnych roślin i zwierząt. Naklejka ścienna z motywem "z głębi" z pewnością będzie atrakcyjnym motywem dekoracyjnym dla pasjonatów nurkowania, ale nie tylko. Takie widoki mają szansę zagrać również w miejscach użyteczności publicznej, np. jako naklejka na ścianę w poczekalni u dentysty.

  Naklejka ścienna - sprawdzony i tani sposób na odświeżenie wnętrza.

 • Naklejki piłka nożna

  Piłka nożna, dyscyplina sportu, do której wzdychają panie i panowie z całego świata. Wzory inspirowane futbolem, świetnie się sprawdzają jako drobne dodatki do mieszkania. Prosta instalacja, tani sposób na odświeżenie wnętrza - gol.

  Naklejka ścienna z piłką nożną, najwyższa jakość wydruku.

 • Naklejki żeglarstwo

  Naklejka ścienna z pasjonującym widokiem na żeglarstwo i wszystko co z nim związane - bezkresne widoki, napięte liny, wiatr we włosach. Może być uznany elementem dekoracyjnym w pokoju pasjonata tej dziedziny sportuu, ale nie tylko. Naklejka tego typu sprawdzi się na ścianie w salonie czy nawet sypialni.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji