Exclusive

FAQ

Potrzebujesz pomocy?
Exclusive

W Katalogu Exclusive przygotowaliśmy propozycje dla tych z Was, którzy lubią inaczej, mają ochotę się wyróżniać i mieć poczucie wyjątkowości zamawianej reprodukcji. Dzięki naszej współpracy z artystami, mamy przyjemność zaprezentować ich prace i tym samym umożliwić zamówienie nietuzinkowych grafik i zdjęć w formie rep...

W Katalogu Exclusive przygotowaliśmy propozycje dla tych z Was, którzy lubią inaczej, mają ochotę się wyróżniać i mieć poczucie wyjątkowości zamawianej reprodukcji. Dzięki naszej współpracy z artystami, mamy przyjemność zaprezentować ich prace i tym samym umożliwić zamówienie nietuzinkowych grafik i zdjęć w formie reprodukcji. Jako obraz na PCV, pleksi, dibondzie, szkle, płótnie. Jako fototapeta i naklejka ścienna, plakat czy nawet fotoroleta. Dzięki najwyższej jakości naszych produkcji i ciekawym motywom, jawi się szansa na pozyskania naprawdę ciekawego elementu dekoracyjnego do mieszkania. Mroczna fototapeta od Kobaru, kultowe graffiti od TUSE czy piękny górski krajobraz od Wiktora Barona z pewnością mają szansę na dodanie Waszym wnętrzom charakteru i niepowtarzalnego stylu. Gorąco zachęcamy do sprawdzenia i oczywiście do zamawiania.

Polecamy się również wszystkim z Was, którzy tworzą lub mają w swych archiwach ciekawe fotografie. Z przyjemnością wprowadzimy je do sprzedaży i zaproponujemy od niej prowizję.

ROZWIŃ

Exclusive 

Podkategorie

 • Xenia Chowaniec

  Nazywam się Xenia Chowaniec i na wstępie nie napiszę tutaj, że fotografia to moja pasja – bo to oczywiste. Fotografuję od 13 roku życia, a dziś jestem absolwentką Szkoły Policealnej Fotoedukacja w Katowicach gdzie zdobyłam tytuł Fototechnika. W życiu staram się robić to co lubię, a fotografowanie sprawia mi ogromną przyjemność. Uwielbiam zaszyć się gdzieś wśród traw, krzewów i drzew. Uwieczniać coś co już nie wróci – chwile i miejsca, które zapierają dech w piersiach. Natura sprawia, że człowiek spogląda na świat z innej perspektywy, z dala od zgiełku miasta i hałasu. Nie znaczy to jednak, że boje się wyzwań. Fotografuję naturę, krajobrazy, zwierzęta, różnego rodzaju przedmioty, a nawet samochody. Motoryzacja to moje drugie hobby. W życiu jest tak, że nie poprzestaje się tylko na jednym. Świat jest zbyt duży i ciekawy, żeby zamykać własne horyzonty.

  Moje prace można znaleźć m.in. na:
  • autorskiej stronie internetowej www.xeniachowaniec.com
  • portalu 500px.com/xeniachowaniec
  • profilu facebook.com/XeniaChowaniecPhotography
 • Aleksandra Madejska

  Moje fotografowanie wzięło się z zachwytu nad światem. Na rzeczywistość patrzę wciąż naiwnie, w drobiazgach znajdując radość, przystając za każdym razem, gdy coś mnie zafascynuje, gdy gdzieś dostrzegę piękno. Od lat w tej wędrówce pośród piękna świata towarzyszy mi aparat fotograficzny - moje narzędzie "czas-stop", moje trzecie oko, które zatrzymując momenty w biegu pozwala mi zachować je na zawsze.

  Robię zdjęcia wszędzie gdzie jestem i nie zamykam się w ramach jednej "specjalizacji". Żyję fotografowaniem, aparat mam niemal zawsze przy sobie i w efekcie moja galeria jest chaotyczna: przyroda, krajobrazy, ludzie, budynki, miejsca opuszczone, czasem przedmioty, zjawiska i całkowicie abstrakcyjne twory, nieistniejące, bądź dostępne dla ludzkich oczu tylko dzięki użyciu różnych technik fotografowania.

  Rozwijam się, poszukuję, próbuję nowości, a wszystkiego nauczyłam się sama. Próby i błędy... wzloty i upadki, a później cudowna satysfakcja, kiedy ktoś przyzna, że dzięki moim zdjęciom zobaczył coś innego, nowego. Kawałek świata dostępnego dla wszystkich, ale widziany moim sposobem. Dużo słów... a lepiej, by mówiły zdjęcia :)

 • Wiktor Baron

  Wiktor Baron - Urodzony w 1987r. w Łodzi. Miłośnik fotografii i gór, które stały się nie tylko domem, ale również tematem przewodnim jego prac. Swoja przygodę z aparatem rozpoczął w 2009 roku i od tego czasu jest licznym laureatem konkursów fotograficznych. Jego wszystkie zdjęcia można obejrzeć na stronie internetowej www.baronphotography.eu oraz na profilu facebook.com/WiktorBaronPhotography

 • Goyavision Małgorzata Świtońska

  GOYA

  Z ogromnego zamiłowania, jakim od zawsze darzyłam zwierzęta, ukończyłam studia magisterskie badając zachowania (behawior) koni. Następnie poszerzylam swoją wiedzę na ich temat pisząc doktorat z endokrynologii zwierząt. Od wczesnego dzieciństwa szukałam dla siebie formy, która pozwoliła by mi na wyrażanie swoich emocji. Początkowo były to szkice, w późniejszym etapie węgiel i akwarela. Niejednokrotnie prace wysyłane przez moich najbliższych oraz nauczycieli bez mojej wiedzy na rożne konkursy spotykały się z uznaniem jury. Nagrody - pełne emocji chwile, lecz szukałam nadal. Szukałam do momentu w którym w roku 2000 odkryłam magiczną moc aparatu fotograficznego. To niezwykłe urządzenie, które niewątpliwie ma duszę w sobie, na zawsze odmieniło moje postrzeganie świata. Dzisiaj widzę świat UCHWYCONYMI i NIEUCHWYCONYMI momentami życząc sobie aby tych ostatnich było jak najmniej.

  VISION

  UCHWYCIĆ MOMENT...TEN moment bardziej niż do jakiejkolwiek innej fotografii pasuje kiedy fotografujemy zwierzęta. To jest jak polowanie. Koń czy pies na celowniku obiektywu nie ustawią się według naszej woli. To my musimy wybrać TEN właściwy moment, w którym naciśniemy spust migawki. Kochając bezgranicznie zwierzęta obdarzana jestem w zamian ich zaufaniem. Obserwując je nieustannie z dużym prawdopodobieństwem mogę przewidzieć, co wydarzy się za chwilę. Moją WIZJĄ jednak jest przede wszystkim zaprzęgnięcie do pracy naturalnego światła. Nabiera ono bowiem koloru rzeczy, od których się odbija tworząc niejednokrotnie magiczną scenerię. To właśnie światło jest dla mnie kluczowym elementem eterycznego, pełnego klimatu zdjęcia. Zdjęcia, które na długo będziemy chcieli zatrzymać pod powiekami.

 • Elżbieta Kaps

  Przygodę z fotografią rozpoczęłam w 2009 roku, szczególnie lubię uwieczniać na swoich zdjęciach przyrodę... W mojej twórczości szczególne miejsce mają świetliste poranki, czyli takie, gdy światło i mgła stanowią nierozłączny duet... przenikają się nawzajem tworząc niesamowity klimat. Mam też swoje ulubione miejsce... wśród szumiących starych dębów... Dębowa Aleja, która za każdym razem wygląda inaczej w zależności od pory dnia czy pory roku... Mam nadzieję że polubicie to miejsce... zapraszam do mojej bajki...


  Moje prace znajdziecie również tutaj:
  https://www.facebook.com/Fine-Art-Photography-EK-376366062538455/timeline/
  http://ellinek.wix.com/photography
 • Adrianna Wolszon

  Pasjonatka, która fotografuje po prostu dla przyjemności...Uwielbia magiczne miasto Gdańsk po zmierzchu, urocze uliczki starego miasta w świetle latarni.

 • Anna Granat

  Interesuję się fotografią od kilku lat. Z natury jestem optymistką widzącą w świecie tylko piękno. To podejście staram się pokazywać na moich zdjęciach. Fotografia to nie tylko moje hobby, ale także mój sposób patrzenia na świat. Trzymając aparat widzę więcej, skupiam się na chwili obecnej i jedna myśl pojawia się w mojej głowie: „jak ten moment uwiecznić najlepiej”.

  Na co dzień pracuję za biurkiem jako księgowa, a fotografia to dla mnie przygoda. Z aparatem chętniej poznaję wszystko, co nowe, zarówno miejsca, osoby, a także różne wydarzenia.

  Moje zdjęcia umieszczam na blogu: http://granatowafotografia.blogspot.com oraz na FB: https://www.facebook.com/granatowafotografia?ref=aymt_homepage_panel

 • Marcin Adamski

  Marcin Adamski - absolwent ASP Gdańsk. Ilustrator i początkujący koncept artysta, zajmuje się przelewaniem na papier swych fantastycznych wizji.

 • Natalia Żuk

  Studentka Grafiki na ASP w Gdańsku. Lubi podróżować, chodzić po górach i poznawać dziką przyrodę. Interesuje się fotografią oraz komiksem.

  Zimowy semestr roku 2014/2015 Natalia Spędziła studiując w Pilznie, czego wynikiem jest kilka tysięcy wykonanych tam zdjęć, podstawowa znajomość Czeskiego, umiejętność poruszania się po Pradze oraz zamiłowanie do gry w rzutki i piwa typu Pilsner.

  Natalia jest autorką zdjęć dokumentujących życie wybranych ulic dzielnicy Gdańsk Siedlce i zmian, jakie tam nastąpiły. Można je zobaczyć na stronie tojanoelle.wix.com/projektsiedlce. Swoje portfolio Natalia prezentuje na behance.net/NataliaZuk.

 • Jacek Rępalski

  Jacek Rępalski – pasjonat fotografii i dalekich podróży. Z aparatem odwiedza najczęściej kraje Europy Wschodniej i Azji. Szczególnie upodobał sobie fotografię pejzażową i szeroko rozumianą podróżniczą. Na jego zdjęciach dominuje krajobraz gór wysokich. Jego prace można oglądać na stronie internetowej www.repalski.net oraz profilu na facebooku: www.facebook.com/repalski.net .

  Z wykształcenia filolog rosyjski, pracuje w jednej z agencji mediowych jako redaktor.

 • Maciej Wolański

  Redakcja JETzone.pl istnieje na rynku lotniczym od 2006 roku. JETzone organizuje wystawy fotograficzne, których tematem jest lotnictwo Sił Zbrojnych RP. Jako partner Airshow Radom 2009, 2011, 2013, JETzone zaprezentował największe ekspozycje zdjęciowe na pokazach. W latach 2010-2014 ekspozycja, która jest stale modyfikowana, gościła na najważniejszych i największych imprezach lotniczych w Polsce.

  Dzięki bardzo dobrej współpracy z lotnictwem Wojska Polskiego, JETzone ma okazję wykonać wiele reportaży dotyczących polskiego lotnictwa wojskowego, w tym zdjęcia w powietrzu, a także sesje air-to-air śmigłowców, samolotów transportowych oraz bojowych. Wszystkie wykonywane przez JETzone zdjęcia można zakupić w trakcie trwania wystaw fotograficznych.

  Maciej Wolański, założyciel i redaktor naczelny JETzone, autor zdjęć. Inżynier Budownictwa, od lat interesujący się lotnictwem i fotografią, skutecznie łącząc obydwie pasje. Zimą nie odstawia aparatu i zakłada narty. Fotograf Paraolimpijskiej Reprezentacji Polski na zimowych igrzyskach w Soczi.

 • Kobaru

  Kobaru - rocznik ’84, gdański fotograf i charakteryzator. Jego specjalizacja to sesje zdjęciowe dla zespołów i muzyków, realizował sesje dla takich artystów jak: Iggy Pop, Fear Factory, Cannibal Corpse, Czesław Śpiewa czy Combichrist. Jego styl jest rozpoznawalny, doskonała charakteryzacja, mroczny klimat i ciekawa technika. Fototapeta w krwistym stylu .... , czemu nie?

 • Marsija

  Marsije mieliśmy okazję poznać od strony jej działalności muzycznej w Loco Star, ale i wielu ciekawych projektach (Novika, Fox, Smolik, Silver Rocket). Na scenie jest znana już od wielu lat, jednak od stosunkowo niedługiego okresu, mamy okazję obcować również z innym talentami gdańskiej artystki. Jako ilustratorka-rysownik miała okazję zaprezentować się w choćby w "Patka i Pepe" czy projektując oprawę graficzną dla swoich wydawnictw. Marsija rysuje również krótkie formy komiksowe, pełne specyficznego poczucia humoru potwierdzającego jej dystans do świata.

  W Katalogu Exclusive kilka prac spod ręki Marsiji, zapraszamy do zbadania. Jeśli zaś jeszcze nie mieliście okazji usłyszeć Loco Star, gorąco polecamy!

 • Tuse

  Piotr Jaworski TUSE
  Gdańszczanin, jeden z najbardziej znanych twórca graffiti. Maluje od 1995 roku, od 1999 roku działa pod szyldem TUSEstudio.com
  Absolwent ASP w Gdańsku na Wydziale Malarstwa i Grafiki, jego prace były publikowane na łamach: Hiro, Magazyn Hip Hop, Dosedos, Brain Damage, Ślizg, Backspin. TUSE regularnie organizuje wystawy graffiti (tuseWYSTAW), zapraszając do współpracy najlepszych polskich twórców. Z pracami artysty można było się zapoznać w wielu miastach w Polsce i na świecie (NYC, Warszawa, Sopot, Rzeszów, Kraków, Świnoujście, Lublin) podczas wystaw oraz oczywiście w przestrzeniach miasta.

  Zapraszamy do zbadania.