Naklejki pejzaże

FAQ

Potrzebujesz pomocy?
Naklejki pejzaże

W tym katalogu przygotowaliśmy propozycje wzorów, które sprawdzą się jako elementy dekoracyjne przynajmniej w kilku pomieszczeniach Twojego mieszkania.
Naklejki ścienne przedstawiające pejzaże świetnie zagrają jako dekoracja w salonie, w pokojach dzieci czy przedpokoju. Pejzaże sprawdzą się również jako element wystroju kuchni - np. naklej...

W tym katalogu przygotowaliśmy propozycje wzorów, które sprawdzą się jako elementy dekoracyjne przynajmniej w kilku pomieszczeniach Twojego mieszkania.
Naklejki ścienne przedstawiające pejzaże świetnie zagrają jako dekoracja w salonie, w pokojach dzieci czy przedpokoju. Pejzaże sprawdzą się również jako element wystroju kuchni - np. naklejka magnetyczna na lodówkę.
W naszej ofercie znajdziesz również klasyczne naklejki, które najczęściej są wykorzystywane jako naklejka na laptopa, ale też świetnie się sprawdzają jako naklejka na meble.
Wzory podzieliliśmy wg kategorii: góry, lasy, morza, wodospady, jeziora - dlatego bez trudu odnajdziesz ciekawy motyw do Twojego mieszkania z kategorii pejzaże.

ROZWIŃ

Naklejki pejzaże 

Podkategorie

 • Naklejki góry

  Naklejka ścienna jest produktem, który sprawdzi się jako interesujący element dekoracyjny w salonie i wielu pomieszczeniach mieszkania. W tym katalogu przygotowaliśmy propozycje z widokiem na piękne góry, które zainstalowane na ścianie mogą świetnie korespondować klimatem z innymi dekoracjami w mieszkaniu.

  Naklejka na ścianę o najwyższej jakości druku. Od sprawdzonego producenta.

 • Naklejki lasy

  Naklejka przedstawiająca las może znaleźć wiele zastosowań. Ścienna sprawdzi się np. jako większa realizacja w przedpokoju, klasyczna jako np. okleina na szafki w kuchni. Naklejka magnetyczna zaś, świetnie wyrośnie na lodówce. Ciekawy widok na las, z pewnością znajdzie ulubione miejsce w mieszkaniu. Zapraszamy do sprawdzenia wzorów.

  Najwyższa jakość wydruku, od sprawdzonego producenta naklejek ściennych.

 • Naklejki morza

  Naklejka przedstawiające morze ma stanowić ciekawy element dekoracyjny do mieszkania. Naklejka ścienna świetnie się sprawdzi w przedpokoju, salonie czy sypialni. Warto rozważyć również pionowy kadr i realizację jako naklejka magnetyczna - na lodówkę. Taki widok sprawdzi się również jako naklejka klasyczna, zainstalowana na frontach kuchennych szafek.

  Najwyższa jakość wydruku, od sprawdzonego producenta.

 • Naklejki jeziora

  Naklejka przedstawiająca polskie jeziora, najciekawsze akweny europejskie i światowe. Można ją nakleić na ścianę, sprawdzi się również jako naklejka magnetyczna na lodówce, dopełniając wystrój kuchni.

  Najwyższa jakość wydruku, od sprawdzonego producenta naklejek ściennych.

 • Naklejki wodospady

  Piękny kadr na wodospad, opadająca woda i intensywna zieleń, żywe wzory, które sprawdzą się w kilku miejscach mieszkania. Proponujemy realizację jako nakejka na drzwi lub na fronty szafek w kuchni, jeśli ich powierzchnia jest gładka.

  Najwyższa jakość wydruku. Od sprawdzonego producenta naklejek.