Obrazy środki lokomocji

FAQ

Potrzebujesz pomocy?
Obrazy środki lokomocji

Środki lokomocji to tematyka, którą fascynują się głównie panowie, ale w tym katalogu można znaleźć zdjęcia i grafiki, które zadowolą również panie. Maszyny bywają pełne uroku, a juz z pewnością te starsze, kultowe. Lokomotywa parowa, skuter Vespa na ulicach Rzymu, szybowiec nad miastem ... to świetne i klimatyczne pr...

Środki lokomocji to tematyka, którą fascynują się głównie panowie, ale w tym katalogu można znaleźć zdjęcia i grafiki, które zadowolą również panie. Maszyny bywają pełne uroku, a juz z pewnością te starsze, kultowe. Lokomotywa parowa, skuter Vespa na ulicach Rzymu, szybowiec nad miastem ... to świetne i klimatyczne propozycje, które sprawdzą się jako obraz w salonie, sypialni czy łazience.

Do wyboru szeroki wybór podłoży: płótno, PCV, pleksi, aluminium czy szkło.

ROZWIŃ

Obrazy środki lokomocji 

Podkategorie

 • Obrazy samochody

  Obrazy z samochodami, kultowymi pojazdami i amerykańskimi krążownikami - sprawdzony element wystroju pokoju automaniaka i fanatyka czterech kółek. Do tej tematyki najbardziej odpowiedni będzie nadruk na dibondzie, ale i inne materiały mają szansę na powodzenie np. płótno czy PCV.

  Najwyższa jakość wydruku, od sprawdzonego producenta obrazów.

 • Obrazy samoloty

  Obrazy z samolotami - klasyczne maszyny, szybowce, śmigłowce, pasażerskie oraz te w stylu retro. W tym katalogu zebraliśmy wzory inspirowane lotnictwem, ciekawe motywy, które zagrają jako seria obrazów na dibondzie w przedpokoju albo np. duża realizacja na płótnie w salonie.

  Fotorealistyczna jakość wydruku, od sprawdzonego producenta obrazów.

 • Obrazy pociągi

  Obrazy przedstawiające pociągi, kultowe składy i stare lokomotywy parowe ... kawał historii, piękna i jednocześnie źródło ciekawych inspiracji wystroju mieszkania. Ciężkie maszyny sprawdzą się na podłożach typu dibond czy pleksi, ale też świetnie zagrają jako obraz na płótnie.

  Najwyższa jakość wydruku, od sprawdzonego producenta obrazów.

 • Obrazy statki, łodzie

  Wielkie maszyny unoszące się na wodzie: łodzie, statki, kutry - w tym Katalogu zebraliśmy wzory z widokiem na morze i ruch "uliczny" na nim. Mogą stanowić atrakcyjny wystrój wielu pomieszczeń w mieszkaniu, jako obraz na płótnie w salonie czy jako seria obrazków na dibondzie w kuchni. 

  Najwyższa jakość wydruku, od sprawdzonego producenta obrazów.

 • Obrazy motory

  Zdjęcia przedstawiające motory interesują głównie fanów motoryzacji, jednak niektóre kadry kultowych maszyn, jak Harley np., mogą być atrakcyjne praktycznie dla każdego. Zapraszamy do sprawdzenia naszych propozycji w katalogu "Obrazy motory", większość z nich ma szansę sprawdzić się jako ciekawy wystrój salonu lub np. przedpokoju. Na płótnnie, na dibondzie, na pleksi czy PCV.

  Fotorealistyczna jakość wydruku, od sprawdzonego producenta.

 • Obrazy skutery

  Obraz z widokiem na klasyczny skuter, zaparkowany pod włoską kamienicą - stylowy i sprawdzony motyw, który świetnie zagra w wielu pomieszczeniach mieszkania. Na płótnie, dibondzie czy pleksi - do sypialni, do przedpokoju albo salonu. Propozycje dla tych, którzy lubią zostawić jeden ślad.

  Najwyższa jakość wydruku, od sprawdzonego producenta obrazów.

 • Obrazy rowery

  Klasyczne holendry, składaki, kolarzówki, górskie ... Mowa oczywiście o rowerach, w tym katalogu zebraliśmy ciekawe ujęcia jednośladów. Wyprodukowane na płótnie czy na PCV, mogą jawić się jako atrakcyjne elementy dekoracyjne we wnętrzu. Dla tych, którzy wolą zostawić jeden ślad.

  Fotorealistyczna jakość wydruku, od sprawdzonego producenta.

 • Obrazy tramwaje

  Tramwaja mogą jawić się jako urokliwe, a wręcz piękne. Zwłaszcza jeśli mowa o kultowych składach portugalskich czy australijskich, które zwracają uwagę nie tylko fanatyków pojazdów szynowych. Obraz z tramwajem w ciekawym kadrze sprawdzi się praktycznie w każdym pomieszczeniu mieszkania. Jako obraz na płótnie w salonie czy obraz na dibondzie w przedpokoju. Zapraszamy do zbadania!

  Fotorealistyczna jakość wydruku, od sprawdzonego producenta obrazów.