Obrazy przeznaczenie

FAQ

Potrzebujesz pomocy?
Obrazy przeznaczenie

Jesteśmy sprawdzonym producentem obrazów, dzięki doskonale skonfigurowanemu parkowi maszynowemu i instalcji INCA, mamy mozliwość zadrukować w świetnej jakości takie podłoża jak: płótno, dibond, pleksi, PCV, szkło. Dzięki temu w naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór elementów dekoracyjnych do domu jak obraz na szkle do łazienki, o...

Jesteśmy sprawdzonym producentem obrazów, dzięki doskonale skonfigurowanemu parkowi maszynowemu i instalcji INCA, mamy mozliwość zadrukować w świetnej jakości takie podłoża jak: płótno, dibond, pleksi, PCV, szkło. Dzięki temu w naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór elementów dekoracyjnych do domu jak obraz na szkle do łazienki, obraz na płótnie do salonu czy obraz na PCV do pokoju nastolatka.

Fotorealistyczna jakość wydruku, od producenta obrazów.

ROZWIŃ

Obrazy przeznaczenie 

Podkategorie

 • Obrazy do salonu

  W kategorii "Obrazy do salonu" proponujemy pewniaki i najpopularniejsze motywy zamawiane do tego właśnie pomieszczenia. Z podłoży do salonu dominują głównie: obrazy na płótnie i na dibondzie oraz na pleksi. Zapraszamy do sprawdzenia.

  Najwyższa jakość wydruku, od sprawdzonego producenta obrazów.

 • Obrazy do kuchni

  W katalogu "Obrazy do kuchni" przygotowaliśmy propozycje zdjęć, które warto rozważyć podczas planowanie dekoracji ściennych w tym pomieszczeniu. Kuchnia jest z reguły pomieszczeniem otwartym, dlatego warto przymierzyć się do dekoracji zgodnej kolorystycznie z przylegającym salonem. Motywy kulinarne w kuchni świetnie się sprawdzają, najlepiej jako obraz na dibondzie,pleksi czy PCV. Zapraszamy do sprawdzenia!

  Najwyższa jakość wydruku od sprawdzonego producenta obrazów.

 • Obrazy do sypialni

  Obrazy do sypialni to katalog wzorów, w którym znajdziesz inspiracje przydatne podczas urządzania tego strategicznego miejsca Twojego domu. Przeważają jasne panoramy, przyjemne i kojące widoki, motywy roślinne oraz znane obiekty architektoniczne.

  Zapraszamy do zbadania. W naszej ofercie do wyboru kilka podłoży: płótno, pleksi, szkło, PCV, dibond. Najwyższa jakość wydruku, od sprawdzonego producenta.

 • Obrazy do pokoju dziecka

  W katalogu "Obrazy do pokoju dziecka" przygotowaliśmy propozycje wzorów, które znajdą zastosowanie podczas urządzania przestrzeni malucha. Zwierzaki, motywy z bajek, kolorowe wzory sprawdzą się jako np. obraz na płótnie, dodając pomieszczeniu uroku i ciepła.

  Fotorealistyczna jakość, od sprawdzonego producenta obrazów.

 • Obrazy do pokoju nastolatka

  Szukając odpowiednich elementów dekoracyjnych do pokoju nastolatka warto zwrócić uwagę na możliwość nadruku na podłożach z naszej oferty: PCV, pleksi, dibond, płótno i szkło. Sprawdź nasze propozycje wzorów i pamiętaj, że istnieje również możliwość wykorzystania zdjęcia z prywatnej kolekcji i zamówienie ich w formie dowolnego obrazu z naszej oferty.

  Najwyższa jakość wydruku, od sprawdzonego producenta obrazów.

 • Obrazy do przedpokoju

  Przedpokój to często pierwsze pomieszczenie ukazujące się naszym gościom, dlatego warto zadbać o odpowiedni klimat "na wejściu". Fotografia lotnicza, górskie pejzaże jako obrazki na dibondzie z pewnością będzie odpowiednia dla tej przestrzeni.

  Najwyższa jakość wydruku, od sprawdzonego producenta.

 • Obrazy do salonu fryzjerskiego

  Przedstawiamy Państwu wachlarz propozycji dekoracji ściennych z przeznaczeniem do salonu fryzjerskiego, czy gabinetu urody. Obrazy na płótnie z zakresu fryzjerstwa, urody, mody o atrakcyjnym designie, znacznie ocieplą wizerunek pracowni fryzjerskiej, a niektóre wzory podkreślą autorskie podejście do klienta.

  W zależności od stylu w jakim ma być utrzymany zakład fryzjerski, należy dobrać odpowiadający mu materiał, który chcemy zadrukować. I tak, do nowoczesnego salonu, utrzymanego w tonie minimalistycznym, szczególnie polecamy obraz na dibondzie, obraz na szkle zaś dopełni aranżacji salonu fryzjerskiego o wysokim standardzie i artystycznym podejściu. Wszelki styl retro polubi klasyczny obraz na płótnie.

  Prócz strony wysoce estetycznej, przedstawione obrazy do salonu fryzjerskiego, nabierają wymiaru mocno praktycznego, jeśli zdecydujemy się na opcjonalny laminat, matowy lub z połyskiem, gwarantujący odporność na wilgoć, zatem i trwałość.