Obrazy hobby

FAQ

Potrzebujesz pomocy?
Obrazy hobby

Obrazy przedstawiające hobby, to szeroki wybór ciekawych kadrów, które sprawdzą się jako dekoracja salonu czy sypialni. Proponujemy wybór różnych podłoży, zadrukowanych w jakości fotograficznej - obrazy na płótnie, aluminium (dibondzie), pleksi, PCV i szkle. Można ja zamontować bezpośrednio do ściany, za...

Obrazy przedstawiające hobby, to szeroki wybór ciekawych kadrów, które sprawdzą się jako dekoracja salonu czy sypialni. Proponujemy wybór różnych podłoży, zadrukowanych w jakości fotograficznej - obrazy na płótnie, aluminium (dibondzie), pleksi, PCV i szkle. Można ja zamontować bezpośrednio do ściany, za pośrednictem gustownych dystansów, a nawet powiesić na specjalnych ramach galeryjnych. Obrazy hobby podzielone są wg kategorii: muzyka, taniec, sporty ekstremalne, sporty zimowe, nurkowanie, piłka nożna i żeglarstwo.

ROZWIŃ

Obrazy hobby 

Podkategorie

 • Obrazy muzyka

  Obrazy muzyka to katalog propozycji szeroko inspirowanych muzyką, od motywów i wariacji z nutami, po instrumenty i klimaty sceniczne. Wydrukowane np. na PCV mogą stanowić ciekawy wystrój pokoju nastolatki lub młodego muzyka. Dostojniejsze wzory i grafiki z tego katalogu, wydrukowane na płótnie, będą równie atrakcyjnym wystrojem salonu.

  Najwyższa jakość wydruku, od sprawdzonego producenta obrazów.

 • Obrazy taniec

  Taniec może być dostojny, szalony, pełen gracji i sportowych wyczynów jednocześnie. Wszystko zależy od jego rodzaju, para tańcząca gorące tango sprawdzi się jako atrakcyjny wystrój w salonie, np. jako obraz na płótnie. Hip hopowe wygibasy czy breakdance, jako wydruk na PCV, mogą stanowić ciekawy wystrój np. pokoju nastolatka. Zapraszamy do zbadania katalogu Obrazy Taniec.

 • Obrazy sporty ekstremalne

  Sporty ekstremalne, dynamiczne kadry - sprawdzą się jako ciekawy wystrój pokoju np. nastolatka. Warto rozważyć realizację jako obraz na PCV, ale i wiele innych podłoży będzie odpowiednie dla tego rodzaju tematyki. Dibond, pleksi, szkło czy PCV. Fotorealistyczna jakość wydruku, od sprawdzonego producenta.

 • Obrazy sporty zimowe

  Sporty zimowe mogą się jawić jako bardzo atrakcyjny element dekoracyjny mieszkania, i to nie tylko dla fanatyków tej dziedziny. Dynamiczny ujęcie zjazdu narciarskiego, pełne gracji figury na lodzie czy snowboardzista w locie ... z przyjemnością zlądują jako obraz na płótnie, na dibondzie, na pleksi czy na PCV. Fotorealistyczna jakość wydruku, od sprawdzonego producenta.

 • Obrazy nurkowanie

  Podwodne pejzaże, pełne tajemnic głebie, kolorowe stworzenia ... w tym katalogu znajdziesz propozycje obrazów związanych z nurkowaniem. Sprawdzą się jako wystrój łazienki czy sypialni, dodając wnętrzu uroku i przestrzeni.

  Najwyższa jakość wydruku, od sprawdzonego producenta obrazów na płótnie.

 • Obrazy piłka nożna

  Obraz na PCV, przedstawiający piłkarzy w akcji lub panoramę znanego stadionu, może sprawić wiele przyjemności fanatykowi piłki nożnej. W tym katalogu znajdziesz wiele ciekawych propozycji zdjęć i grafik inspirowanych najpopularniejszym sportem na świecie. Proponujemy oczywiście i inne podłoża z naszej oferty: płótno, pleksi, aluminium oraz szkło.

  Najwyższa jakość wydruku, od sprawdzonego producenta obrazów.

 • Obrazy żeglarstwo

  Żeglarstwo to sport dla ludzi z pasją, lubiących wyzwania i ekstremalne doznania. W tej kategorii znajdziesz propozycje zdjęć nawiązujących to tej pięknej dyscypliny, które z pewnością sprawdzą się jako klimatyczny wystrój mieszkania. Jako obraz na płótnie, na PCV, pleksi czy dibondzie.

  Najwyższa jakość wydruku, od sprawdzonego producenta obrazów.